OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V únoru nastaly ve vedení krajského ředitelství významné změny

policie_autoV úterý 1. února došlo ve vedení Krajského ředitelství policie kraje Vysočina k významným změnám. Do funkce náměstka ředitele krajského ředitelství pro vnější službu byl na základě výsledku výběrového řízení ustanoven plk. Mgr. Karel Sehnal. Na pozici ředitel kanceláře ředitele krajského ředitelství byl 1. února ustanoven plk. Ing. Pavel Suchánek.

Číst dál...

Michal Hašek: Kraje dávají vládě čas na dohodu do neděle

doktor_pomuckyNeděle je nejzazším termínem pro dohodu mezi vládou a lékaři z kampaně Děkujeme, odcházíme. V případě, že k dohodě nedojde, musí kraje zahájit řadu opatření v jednotlivých krajských zdravotnických zařízení, připravit je na zvláštní režim fungování po prvním březnu a zahájit přípravu krizového managementu pro období, kdy bude nutno omezit služby v řadě nemocničních oddělení, uzavřít některá z nich atd.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Nemohu souhlasit s rozsahem a hloubkou dopadů akce "Děkujeme, odcházíme"

jiri_behounekVážené lékařky, vážení lékaři, kolegyně a kolegové, účastníci akce „Děkujeme, odcházíme“, přes nespočet osobních jednání se na Vás obracím i touto formou, protože mě trápí vážnost situace v našem zdravotnictví. Můj hluboký pocit odpovědnosti mě nutí připomenout Vám i další aspekty související s výzvou „Děkujeme, odcházíme“ a jejími konkrétními možnými dopady na život Vysočiny.

Číst dál...

V lednu zemřeli na silnicích kraje dva lidé

dopravni_nehodaV lednu letošního roku vyšetřovali policisté v kraji Vysočina celkem 195 dopravních nehod, při nichž dva lidé zemřeli, devět osob bylo těžce zraněno a dalších 99 účastníků utrpělo lehké zranění. Hmotná škoda dosáhla částky 13 604 000 korun. V jedenácti případech policisté zjistili, že řidiči požili před jízdou alkoholický nápoj.

Číst dál...

REKLAMA