OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Most mezi břehy zoufalství a naděje, ale i most mezi lidmi, kteří řeší obdobné potíže a setkání s někým s podobným osudem je pro ně posilou. Tak lze charakterizovat program Bridge, který od 21. února spouští obecně prospěšná společnost Women for Women, spojená se jmény manželů Ivany a Pavla Tykačových.

„Pomáháme ženám i mužům, samoživitelkám i samoživitelům, kteří jsou z různých důvodů na výchovu svých dětí sami,“ říká Ivana Tykač, ředitelka Women for Women. Podle jejích slov jde často o problémy lidí, kteří po rozvodu zůstanou ze dne na den sami na všechny platby. A přestože pracují, snaží se dělat pro své děti to nejlepší a pečují o ně, jsou opravdovou „chybou v systému“ a jejich příjem, po úhradě všech nákladů na bydlení, bohužel nestačí ani na tak „banální“ věc, jako je zaplatit dětem školu v přírodě nebo obědy ve škole.

REKLAMA

Účastníci kurzu Bridge si za asistence mentorů osvojí například techniky, jak se naučit zvládat stres a vztek, jak pracovat na zvýšení vlastního sebevědomí a nalezení ztracené sebedůvěry. V neposlední řadě získají možnost podívat se na vlastní život a vztahy s nadhledem.

Během 15týdenního kurzu, který se bude konat vždy jednou týdně v sidle Women for Women ve Vlastislavově ulici v Praze 4, bude pro účastníky zajištěno hlídání dětí, rodičovská poradna a především příjemná atmosféra pro rozvoj vlastní osobnosti.

Bližší informace na women-for-women.cz.

REKLAMA