ČSÚ: V Praze nejvíce zdražily brambory, levnější jsou rajčata

potraviny_obchod_nakupovaniObchodníci v Praze nejvíce zvýšili ceny brambor, naopak levnější jsou rajčata. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ), které zveřejnil v pátek. V hlavním městě mezi 8. únorem a 8. březnem 2011 zdražilo 13 z 26 sledovaných potravin, 11 jich naopak zlevnilo. Cena bílého jogurtu a kmínového chleba se nezměnila.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zdražil o korunu a 18 haléřů, výrazně vzrostla i cena nafty

benzin_cenyV hlavním městě Praze v minulém týdnu výrazně vzrostly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o korunu a 18 haléřů, prodává se tak v průměru za 34,85 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru vzrostla o 64 haléřů na 33,99 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...

VIDEO: DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů

tiskovka_ddl_1Na český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O NOVINCE DESIGN CONCEPT!

Číst dál...