REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

bosch certifikat_ikonaJihlava – Firma Toyota Motor Europe (TME) udělila v březnu 2012 firmě Bosch hned tři významná ocenění. K předání ocenění došlo v rámci tradičního setkání „Annual Supplier Business Meetings“ s více než třemi sty dodavateli firmy Toyota v belgickém Zaventemu. Vedle firmy Bosch Diesel s.r.o. získal další prestižní ocenění závod firmy Bosch v Burse (Turecko) a výrobní divize skupiny Bosch „Automotive Aftermarket“.

Udělená cena „Certificate of Recognition“ pro závod v Jihlavě je třetím nejvyšším možným oceněním, které může Toyota Motor Europe udělit svým dodavatelům. Firma Bosch Diesel s.r.o. byla oceněna za výsledky a snahu o zvýšení kvality v následujících oblastech:

REKLAMA
  • pozitivní trend v kvalitě výrobků a služeb
  • snížení počtu reklamací
  • snížení reakčního času reklamací 

Cenu „Certificate of Recognition“ převzali za Bosch Diesel s.r.o. v zastoupení Wolf- Henning Schneider, obchodní vedoucí skupiny Bosch a Peter Fouquet, ředitel odbytu pro Toyotu v Evropě. Cenu předal Hiroyuki Ochiai, výrobní ředitel Toyota Motor Europe.

„Cítíme se být udělením této prestižní ceny velmi poctěni. Obzvláště jsme ale hrdí na práci našich zaměstnanců, kterou přispěli k získání ceny. Jako výrobní závod jsme opětovně dokázali, že díky naší vizi „Závod Jihlava: To nejlepší z Vysočiny“ jdeme správným směrem,“ sdělil obchodní ředitel Bosch Diesel s.r.o. Hermann Butz.

Závod Jihlava

Ve firmě Bosch Diesel s.r.o. je zaměstnáno necelých 4 500 zaměstnanců, vyrábějí se zde vysokotlaká čerpadla pro dieselové motory, tlakové zásobníky a regulační ventily tlaku pro systém Common Rail. V listopadu 2011 získala firma Bosch Diesel s.r.o. prestižní ocenění „Národní cenu kvality ČR - Excelentní firma“.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA