REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

bosch kuba ikonaV rámci své návštěvy Kraje Vysočina navštívil dne 17. května 2013 ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba firmu Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě. jeho návštěvě ve firmě byl přítomen i hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, senátor Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil a primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Vedení firmy Bosch Diesel s.r.o., Hermann Butz a Karsten Müller, přivítali všechny přítomné hosty a představili účastníkům návštěvy závod firmy Bosch v Jihlavě, v současné chvíli celosvětově největší závod skupiny Bosch na výrobu vysokotlakých dieselových čerpadel a tlakových zásobníků systému Common Rail. V následující prohlídce závodu byla ministru Martinu Kubovi vedle témat kvality, nákladů a inovací představena a blíže vysvětlena problematika flexibility pracovních sil a téma odborného vzdělávání jako centrální část strategie jihlavského závodu pro tvorbu inovativních pracovních míst a další růst závodu.

REKLAMA

Na ministra průmyslu a obchodu Martin Kubu velmi zapůsobila příkladná firemní kultura. Na závěr své návštěvy prohlásil: „Firma Bosch Diesel je jako největší regionální zaměstnavatel a exportér známa svou vynikající kvalitou. Její výrobky a služby přispívají vysokou měrou k exportnímu úspěchu České republiky. Svou sociální angažovaností v oblasti vzdělávání napomáhá Bosch v Jihlavě k růstu úrovně vzdělanosti a dalšímu rozvoji kvalifikovaných pracovních sil v celém Kraji Vysočina. 20 let existence firmy v Jihlavě je příkladem úspěšného vývoje. Přeji proto firmě Bosch Diesel s.r. o. a jejím zaměstnancům do další budoucnosti nadále hodně úspěchů.“

„Návštěvou ministra Martina Kuby a uznáním přínosu našeho závodu pro zdejší region jsme byli velmi potěšeni. Bosch zde v Jihlavě investoval během 20 let více než 850 milionů euro do inovativních, technologicky náročných a ochranu životního prostředí zohledňujících dieselových technologií a výrobních procesů. Zároveň zde Bosch vytvořil více než 4 000 moderních pracovních míst s budoucností a prosadil do života vizi naší firmy: „Závod Jihlava: Excelence z Vysočiny“, a to společně s našimi zaměstnanci, dodavateli a partnery firmy,“ zhodnotil na závěr návštěvy ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby ekonomický ředitel Bosch Diesel s.r.o., Hermann Butz.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA