OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policie pátrá po dvojici zlodějů, kteří opakovaně ukradli oblečení ve značkové prodejně

zlodejsky_par_09092010Ve čtvrtek 2. září odcizil neznámý pachatel po páté hodině večer v prostoru prodejny v obchodním centru na ulici Hradební v Jihlavě zboží v hodnotě více než devět tisíc korun. Bez použití násilí vzal pachatel z prodejního stojanu čtyři vystavené značkové bundy bílé barvy ve velikostech S, M a L. POMOZTE POLICII DOPADNOUT DVOJICI ZLODĚJŮ, KTEROU MŮŽETE VIDĚT NA FOTOGRAFIÍCH!

Číst dál...

Na Jihlavsku spáchal mladý muž sebevraždu

policieDvacetiletý muž se v úterý odpoledne zastřelil v rodinném domě na Polensku na Jihlavsku. Prvotní vyšetřování potvrdilo, že šlo o sebevraždu, řekla ve středu agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Číst dál...

Jihlavské zastupitelstvo zvolilo své nové posily

jihlava_ikona_01Zastupitelka Renata Fehérová (ODS) se stala radní. V úterý ji do funkce zvolilo Zastupitelstvo města Jihlavy. Jako jediného kandidáta ji navrhla Občanská demokratická strana, aby doplnila počet radních na jedenáct po rezignaci I. náměstka primátora Radka Vovsíka (ODS). 

Číst dál...

V Jihlavě začala stavba domova pro seniory

2010-09-06_StribrneTerasy_020V Jihlavě v někdejším průmyslovém areálu firmy Tesla na Havlíčkově ulici dnes oficiálně začala stavba nového Domova seniorů Stříbrné Terasy. Investice o celkovém objemu 107 milionů korun by měla být za rok u konce, v domově pak najde svoje útočiště 75 klientů.

Číst dál...

REKLAMA