OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

„Život dospěláků“ okusila mezinárodní skupina v Pelhřimově

hodina_hObčanské sdružení Hodina H pořádalo v Pelhřimově výměnu mládeže „Život dospěláků“. Výměna se konala od 7. do 15. ledna a byla podpořena programem Mládež v akci. Pelhřimov navštívily skupiny 5 mládežníků od 13 do 17 let s jedním vedoucím z Estonska, Španělska a Švédska. Celý týden se všichni věnovali tématu „Život dospěláků“.

Číst dál...

VIDEO: Jaký bude nový rok v Hodině H?

hodina_hHodina H zažila další rok plný pestrých aktivit. V roce 2010 se Hodina H zapojila do mnoha různých mezinárodních projektů, uspořádala první Čokoládovou hodinu, tančila během dalšího úspěšného ročníku Regionu tančí, dosáhla světového rekordu, podílela se na vytvoření Kapesního manuálu občana. JAK SE VYDAŘIL LETOŠNÍ ROČNÍK TANEČNÍ PŘEHLÍDKY REGION TANČÍ MŮŽETE ZHLÉDNOUT UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimovská skupina Jazz Pilgrim oslavila deset let

jazz_pilgrimPelhřimovský KD Máj v úterý zaplnili všichni milovníci dobré hudby, kteří se zde sešli, aby společně s pelhřimovskou hudební formací Jazz Pilgrim oslavili deset let od jejího vzniku. A jak jinak než v rytmu jazzu. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z KONCERTU OSLAVUJÍCÍ DESETILETÉ VÝROČÍ PELHŘIMOVSKÉ SKUPINY JAZZ PILGRIM!

Číst dál...

VIDEO: Přijďte si do Putimova společně zazpívat koledy

zpivani_koled_putimovJako už tradičně se v předvečer Štědrého dne sejdou Putimovští, ale i přespolní u kapličky na návsi, aby se na chvilku zastavili a navodili společně už onu dlouho očekávanou a pro stálý shon pořád se nedostavující vánoční atmosféru. NA PŘEDVÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ KOLED V PUTIMOVĚ VÁS VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU POZVE ZA POŘADATELE MIROSLAV MAREK!

Číst dál...

Vánoční benefiční koncert na opravu varhan na Křemešníku

koncertV neděli 26. prosince se v 18.00 v kostele sv. Bartoloměje v Pelhřimově uskuteční vánoční benefiční koncert na opravu varhan na Křemešníku, které jsou nyní ve špatném stavu. Na vánočním koncertu vystoupí: Jaří Váňa (varhany), Marek Kubeš (trumpeta), Marie Vargová (housle), Anežka Vargová (flétna).

Číst dál...

REKLAMA