REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Když se řekne pohár nebo trofej, většina lidí si představí lapače prachu na poličce. Ozdoby bez nápadu, které neurazí ani nenadchnou. Trofej, pohár nebo medaile by ale měly být připomenutím úspěchu, na který budete s úsměvem vzpomínat. Produkty Jihlavské prodejny společnosti Poháry Bauer jsou o něčem úplně jiném. U nich má kvalita přednost před kvantitou a originalita jim není cizí.

 

REKLAMA

Poháry s nápadem jsou vám zase o kus blíž

Ať už jste firma, sdružení nebo jednotlivec, pořádáte soutěž, turnaj nebo kteroukoli jinou akci a k tomu všemu to máte do Jihlavy, coby kamenem dohodil, pak určitě oceníte, že jsou vám poháry zase o kousek blíže. Poháry Bauer zde totiž otevřely svou novou prodejnu, ve které se to hemží originálními trofejemi a poháry. Ty je možné využít nejen pro sportovní akce, ale i pro nejrůznější firemní akce nebo jiné příležitosti, na které si budete chtít uchovat vzpomínku.

 

Ocenění vyrobená na míru

Předností pohárů je jejich originalita a skutečnost, že jsou vyráběny na míru. Ať už se rozhodnete svou akci zvěčnit pohárem, trofejí, diplomem nebo medailí, můžete si jejich design maximálně přizpůsobit nejen konkrétní akci, ale i svým představám. Poháry Bauer nabízí gravírování do skla i do dřeva, samozřejmostí je potisk přímo vám na míru. Poháry mohou mít originální ražbu, můžete si nechat zhotovit originální štítky, nechybí ani možnost tiskání na kov.

 

Navštivte prodejnu osobně, nebo nakupujte online

Jihlavská prodejna nabízí jedinečné a originální produkty. V nabídce nově otevřené prodejny najdete skleněné trofeje i trofeje s potiskem, prohlédnout si zde můžete patrové poháry, dětské trofeje nebo medaile. V sortimentu prodejny najdete i diplomy, věnce nebo plakety. Rozhodně je z čeho vybírat, rozmanitý sortiment si můžete prohlédnout, jak osobně, tak i v e-shopu.

REKLAMA