OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 2. 2018

V dnešních zprávách se podíváme na místo požáru chaty v Horním Kosově, v souvislosti s akutními respiračními infekcemi zhodnotíme situaci na Vysočině a pozveme Vás na Orlík.

Číst dál...

Vysočinu milují turisté, cyklisti, koňáci i zimní a letní dovolenkáři

Vysočina slaví úspěch v oblíbené anketě Kraj mého srdce. V šestém ročníku pro rok 2017 se umístila na celkovém čtvrtém místě, když celkem z deseti kategorií podle typů dovolené získala pět bronzových umístění. Ocenění si dnes na veletrhu Holiday World v Praze převzala náměstkyně hejtmana pro oblast cestovního ruchu Jana Fischerová, ředitel krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák, krajský radní Martin Hyský i vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Ladislav Seidl. Všechny doprovázel a z celého vyhlašování sklidil největší úspěch krajský zajíc.

Číst dál...

VIDEO: V Astře se senioři rozhodně nenudí

Cvičení, mše, tvoření i oslavy narozenin, to vše patří do náplně činnosti seniorů, kteří navštěvují humpolecké denní centrum Astra. Jde o službu havlíčkobrodské charity, která slouží lidem pokročilého věku, pokud již nejsou natolik soběstační, aby zůstali celý den sami doma, ale i jestliže se pouze cítí osaměle.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 2. 2018

V dnešních zprávách představíme služby půjčoven rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, které fungují při havlíčkobrodské charitě, a ohlédneme se za úterním Napoleonským večerem v Pelhřimově.

Číst dál...

REKLAMA