REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jediná regionální televize na Vysočině TV i-Vysočina.CZ je od pátku 1. října divákům k dispozici v multiplexu 24. Lidé ji tak naladí ve standardním terestrickém vysílání už v celém kraji.

„Našim divákům přinášíme nejen kompletní zpravodajství z celého kraje, ale i publicistické pořady, reportáže a rozhovory s lidmi z Vysočiny a nyní kromě vlastní sítě vysílačů pokryjeme prostřednictvím multiplexu 24 i ty nejmenší lokality na Vysočině,“ přiblížil programovou skladbu šéf vysílání Pavel Hájek.

REKLAMA

Spuštění pozemního vysílání TV i-Vysočina.CZprovází informační kampaň. „Máme tu výhodu, že jsme na trhu už šest let a nemusíme tedy náš program sáhodlouze vysvětlovat. Jen lidem vlastně říkáme, že jsme pro ně přístupní ještě pohodlněji, než dosud,“ doplnil Hájek.

Zároveň televize pracuje na rozšiřování vlastní sítě vysílačů, ve které ji lidé naladí i ve vysokém rozlišení Full HD. Síť vlastních vysílačů s vysíláním ve vysokém rozlišení pokryje do konce roku všechna okresní města na Vysočině. TV i-Vysočina.CZ vysílá od roku 2015, z původní internetové televize se stal informační komplex s pozemním vysíláním, zpravodajským webem a přidruženými stránkami na relevantních sociálních sítích. Momentálně televizi sleduje téměř 50 tisíc lidí týdně. „Z našeho diváckého dosahu máme dlouhodobě radost. Ukazuje se, že naše strategie dělat regionální televizi s profesionálním obsahem byla od počátku správná a naši diváci ji oceňují a jsou nám věrní,“ uzavřel Pavel Hájek s tím, že od spuštění standardního pozemního vysílání si televize slibuje další divácký nárůst.  

REKLAMA