REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj Vysočina mimořádně uvolnil 10 miliónů korun, kterými chce veřejnosti přispět na dovolenou strávenou na Vysočině. První zájemci o slevu na ubytování ve výši 1 000 korun na osobu starší 15 let mohou prostřednictvím webu slevy.vysocina.eu požádat už od 13. července 2020. „Bezpečná a atraktivní dovolená v jednom z nejčistějších regionů České republiky se tak rodinám i skupinám návštěvníků vyplatí. Nabídnutá kompenzace by mohla zajistit zapojeným regionálním ubytovatelům více než 30 000 přenocování. Naše finanční pomoc bude vyplácena až do jejího vyčerpání,“ informovala náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Jana Fischerová.
 

Kde strávíte tu nejlepší dovolenou? Přece na Vysočině! Neváhejte a rezervujte si ubytování. Kraj Vysočina turistům nabízí slevu 1 000 korun na osobu.

Zájemci o slevové poukazy mohou od 13. července do 31. října 2020, nebo do vyčerpání nastavené podpory, získat slevový poukaz na ubytování na Vysočině, pokud se ubytují na tři a více nocí. Podmínkou pro získání voucheru je, aby turista byl starší 15 let, což prokáže občanským nebo jiným průkazem totožnosti, a přijel ve skupině 2–6 osob, z nichž jedna je starší 18 let. Na děti mladší 15 let se poukazy nevztahují. Pro zájemce je připraveno celkem 10 000 voucherů.

REKLAMA

Slevový voucher si mohou zájemci vygenerovat na webové stránce slevy.vysocina.eu, kde si také vyberou ubytování v zařízeních, která jsou na stejném webu registrovaná. Sleva platí pro nové rezervace a každý ji může čerpat jen jednou. Získání slevového poukazu je jednoduché – všem zájemcům doporučujeme nejdříve navštívit sekci Jak to funguje pro turisty a až následně generovat poukaz pod odkazem Jsem turista, chci slevu. Stačí pouze vyplnit potřebné osobní údaje, esemeskou i e-mailem následně přijde informace s kódem voucheru, který bude nutné uvést při rezervaci ubytování u registrovaného ubytovatele. Voucher je třeba uplatnit do 72 hodin, poté propadá a zájemce si bude muset vygenerovat nový. Ubytování je možné objednávat on-line, mailem, ale i telefonicky. Upozorňujeme zájemce o dotované ubytování, že slevové poukazy je možné uplatnit POUZE u registrovaných ubytovatelů, jejich seznam je aktualizován v sekci Kde uplatnit. Nabídka smluvních ubytovatelů bude v čase aktualizována, předpokládá se, že se bude postupně rozšiřovat.

Další podrobnosti se zájemci dozví na webu slevy.vysocina.eu nebo na informační lince 737 732 624, 737 800 671, která je k dispozici ve všední dny od 8 do 20 hodin. Tipy na výlety, zajímavé turistické cíle, atraktivní místa i nabídku lákavých akcí ke strávení příjemné dovolené na Vysočině najdou na turistickém portále Vysočina.eu.

REKLAMA