OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Cvičení AMOK prověřilo složky integrovaného záchranného systému

Naučit se taktice a postupům při zásahu proti šílenému střelci a předejít chybám v případě skutečného útoku, to je smysl pravidelných cvičení složek integrovaného záchranného systému. V polovině října se ve Velkém Meziříčí nejen policisté, hasiči a záchranáři, ale také někteří studenti vžili do kůže lidí, kteří čelí nevyzpytatelnému ozbrojenému útočníkovi. Střední školu v Hornoměstské ulici v rámci cvičení AMOK obsadili hned dva střelci. VÍCE PROZRADÍ REPORTÁŽ

Číst dál...

Kraj opět nabízí k prodeji areál bývalé léčebny

Areál bývalého Sanatoria Buchtův kopec o rozloze téměř dvacet hektarů nabízí Kraj Vysočina znovu k prodeji. Zájemci mohou získat rozsáhlý areál s několika pavilony využívanými v minulosti jako léčebna dlouhodobě nemocných. Sanatorium ukončilo svou činnost na konci roku 2011. O rok později kraj poprvé nabídl areál k prodeji. V současné době je minimální nabídková cena stanovena na 35 miliónů korun. Zájemci mohou své nabídky v předepsané formě překládat do 19. listopadu 2015.

Číst dál...

Muž je podezřelý z týrání svého psa

Žďárští kriminalisté se zabývají případem týrání zvířete. Sedmadvacetiletý muž je podezřelý z toho, že svému psu nezajistil potřebnou péči a tím mu způsobil utrpení a zdravotní komplikace.

Číst dál...

Motocyklista havaroval, dechová zkouška vykázala hodnotu 3,12 promile

Policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou vyjížděli v pondělí 17. srpna kolem půl čtvrté odpoledne vyšetřovat okolnosti havárie malého motocyklu do obce Sněžné. To, co viděli na obrazovce alkoholtestru jim vyrazilo dech. Sedmapadesátiletý motocyklista se zapsal do policejních statistik rekordním číslem.

Číst dál...

REKLAMA