VIDEO: Derby pražských "S" se nedotkne pouze Letné

derbyV průběhu dnešního večera odehrají celky pražských „S“ fotbalové utkání na stadionu na Letné. "Jak jsme již v pátek informovali, bude pražská policie v souvislosti s tímto utkáním provádět bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku v ulicích metropole," říká k nadcházejícímu fotbalovému derby mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Číst dál...

VIDEO: Vítěz Pražského půlmaratonu, Keňan Limo, zvládl trať pod hodinu

Philemon Kimeli Limo, tak zní jméno letošního vítěze a nového držitele traťového rekordu Pražského půlmaratonu. Tomu se jako prvnímu v historii tohoto závodu podařilo trať zaběhnout pod hodinu, přesně za padesát devět minut a dvacet devět vteřin. Za prvním Keňanem doběhl Etiopan Azmeraw Bekele, třetí místo pak vybojoval opět Keňan Titus Kwemoiov Masaiov. PODÍVEJTE SE NA ATMOSFÉRU LETOŠNÍHO ROČNÍKU PRAŽSKÉHO PŮLMARATONU!

Číst dál...

Handicapovaný cyklista Ježek poběží pražský půlmaraton

cyklista_stinTřináctého ročníku pražského Hervis půlmaratonu se 2. dubna zúčastní také handicapovaný cyklista Jiří Ježek a dvojice závodníků se pokusí štafetovým způsobem odskákat celou vzdálenost po jedné noze. Pořadatelé o tom mluvili ve čtvrtek na tiskové konferenci v Praze.

Číst dál...

REKLAMA