Pražské regionální kolo E.ON Junior Cupu vyhrála SK Slavia

eon praha_ikonaNejvětší turnaj desetiletých fotbalistů pokračoval regionálním kolem na stadionu ABC Bráník v Praze. Na hřišti se utkalo dvanáct týmů, které bojovaly o postup do velkého finále v Otrokovicích. Počasí plné deštivých přeháněk neubralo hráčům v jednotlivých zápasech na jejich bojovnosti. První tři místa nakonec uhájily pražské týmy.

Číst dál...

Český snowkiter mistrem světa v kategorii mountain race

kiteboarding medaile_ikonaOd 7. do 15. ledna 2012 probíhaly ve francouzském Col du Lautaret závody Snowkite Masters, které byly pro tento rok zároveň mistrovstvím světa ve snowkitingu, tedy sportu, ve kterém se jezdci za pomoci tažného draka vozí na snowboardu nebo lyžích. Český team slavil obrovský úspěch, rideři teamu KITEBOARDING.CZ se v silné mezinárodní konkurenci neztratili a jejich výkony zamávaly s konečným pořadím. Lukáš Vogeltanz, Míra Hořejší a Veronika Holubová si přivezli dohromady tři medaile - dvě bronzové a jednu zlatou. 

Číst dál...

Legendární obránce Tomáš Řepka ve fotbalové Spartě skončil

repka ikonaTomáš Řepka, sedmatřicetiletý legendární obránce fotbalové Sparty, v úterý na Letné definitivně ukončil svůj kontrakt dohodou o vyrovnání. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil hráčův manažer Pavel Paska, v jehož kanceláři v Praze současně rozvázal smlouvu ve Spartě i brankář Jaromír Blažek.

Číst dál...

REKLAMA