OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj postavil novou tělocvičnu v Chotěboři

telocvicna_choteborOd založení základů nové tělocvičny Gymnázia Chotěboř uplynulo 13 měsíců. Letos v září se po palubovce nové velké i malé tělocvičny prohnali první sportuchtiví studenti. Přístavba nového objektu, který má do budoucna sloužit všem chotěbořským školám, přišla kraj Vysočina na 80 milionů korun.

Číst dál...

Putovní pohár získali hasiči z České Bělé

Resize_of_Snmek_011V sobotu 18. září 2010 proběhl ve sportovním areálu HZS kraje Vysočina územního odboru Havlíčkův Brod na ulici Humpolecká  jubilejní XV. ročník soutěže jednotek požární ochrany „O Putovní pohár integrovaného záchranného systému okresu Havlíčkův Brod a Pohár poslance Parlamentu ČR“.

Číst dál...

V Havlíčkově Brodu se už tento pátek uskuteční Den zdraví

mereni_tlakuHavlíčkův Brod je jedním z 25 měst v Čechách, do kterých zářijový seriál Dnů zdraví Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE zavítá. V Havlíčkově Brodu jej ZP M-A pořádá ve spolupráci se společností Zdravá Vysočina. Na havlíčkobrodském náměstí se v době od 9 do 12 hodin lidé dozvědí, jak jsou na tom se zdravím. ZP M-A tak navazuje na své dlouhodobé působení v oblasti prevence cílené na děti i dospělé.

Číst dál...

REKLAMA