OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PSJ v Havlíčkově Brodě revitalizuje Cihlářský potok

cihlasrsky_potokHavlíčkobrodská radnice na konci března letošního roku zahájila několik let plánovanou rozsáhlou revitalizaci kaskády rybníků na Cihlářském potoce. Stavební realizací tohoto netradičního projektu pověřila akciovou společnost PSJ. Finanční náklady díla předpokládají investici ve výši 38,5 milionů korun. Ty budou prostavěny do konce roku 2012.

Číst dál...

Z heráleckého zámku vzniká hotelový komplex

stavby_srpen10_049Od března loňského roku probíhá pod vedením PSJ, a.s., v Herálci na Havlíčkobrodsku komplexní rekonstrukce zámku. Investorem obnovy je společnost Malý zámeček, s.r.o., která na rekonstrukci získala finanční podporu z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celkové investiční náklady přesáhnou 126 milionů korun vč. DPH a předpokládaný termín ukončení stavebních prací je stanoven na duben 2011.

Číst dál...

Autoři znělky magazínu Zoom uspěli v mezinárodní soutěži

zoom_logoHavlíčkobrodská skupina Pop-porn, která je autorem znělky kulturního magazínu Zoom, zaznamenala obrovský úspěch v mezinárodní soutěži Emergenzu. Nejprve vyhrála v ČR, poté zvítězili ve Střední a Východní Evropě a tento víkend se chystá vytřít zrak na celosvětovém finále.

Číst dál...

Sdružení Nechceme kamiony pod okny protestuje proti stavbě silnice

ilustranfotosilniceborovaslavtn3Námitka proti podpisu smlouvy o smlouvě kupní budoucí o převodu pozemků kraji Vysočina ve vlastnictví městyse na výstavbu nové silnice Havlíčkova Borová - Slavětín nazývané rekonstrukcí silnice mezi těmito obcemi. Na základě oznámení o podpisu této smlouvy podáváme námitku proti tomuto rozhodnutí, neboť páteřní silnice Vysočiny procházející centrem městyse Havlíčkova Borová bude mít negativní vliv na životy občanů.

Číst dál...

REKLAMA