OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Revitalizace centra Havlíčkova Brodu se chýlí ke konci

havlickuv_brodHavlíčkovo náměstí v Havlíčkově Brodě i přilehlé ulice pozvolna získávají svoji konečnou podobu. Jejich kompletní rekonstrukci zahájila havlíčkobrodská radnice ve druhé polovině roku 2009 v rámci akce „Revitalizace středu města Havlíčkův Brod“.

Číst dál...

Speciál z Chotěboře míří v novém kabátě na vánoční stoly

pivoLimitovanou edici třináctiapůlstupňového karamelového Speciálu chystá před vánočními svátky Pivovar Chotěboř. „Chceme na Vánoce nabídnout něco svátečního, proto jsme pro Speciál vyrobili nové etikety s vánoční tématikou a v podobném stylu jsou vyrobeny i dárkové papírové krabice. Oblíbené pivo tak může být originálním vánočním dárkem,“ řekl chotěbořský sládek Oldřich Záruba. Celá várka Speciálu s novými etiketami bude k dostání do vyprodání zásob.

Číst dál...

Oční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod sklízí úspěch

nemocnice_havlickuv_brodOční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod stále zkvalitňuje operativu a rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb. Dalším přístrojem, který doplnil již technicky bohaté a moderně vybavené oddělení, je ultrazvukový přístroj – fakoemulzifikátor - určený k operacím šedého zákalu.

Číst dál...

U Ronova na Havlíčkobrodsku hořela skládka komunálního odpadu

pozar_skladky_ronov_27102010_ikonaV úterý 26.10.2010 před sedmou hodinou ráno přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru skládky komunálního odpadu v Ronově nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Přibyslavi.

Číst dál...

VIDEO: Nejdelší leporelo světa je k vidění v Havlíčkově Brodě

leporelo_ikoMuzeum Vysočiny Havlíčkův Brod až do 10. listopadu 2010 zdoní nejdelší kniha na světě, leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové. Výstava je otevřena denně mimo pondělí od deáté hodiny ranní aý do pěti hodin odpoledne. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O NEJDELŠÍM LEPORELU SVĚTA!

Číst dál...

Auto shořelo kvůli závadě na elektroinstalaci

pozar_auto_ikonaV sobotu 23. října 2010 kolem čtvrt na šest odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru osobního automobilu na komunikaci  vedoucí z Veselého Žďáru směrem na Perknov.

Číst dál...

REKLAMA