OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Polné občanům štěpkují

Město Polná v roce 2021 zainvestovalo do mobilního štěpkovače, který je od té doby využíván nejen organizací Místní hospodářství pro údržbu veřejné zeleně, ale i občany.

Číst dál...

Kulturní dům byl zateplen

Postupné úpravy na kulturním domě probíhají i v letošním roce. Od zateplení půdních prostor očekává obec úsporu na energiích v rádech dosítek tisic korun.

Číst dál...

Polná podporuje bezpečnost

Městské kamerové systémy představují důležitý nástroj pro zajištění bezpečnosti a pohody obyvatel. Díky své schopnosti odstrašit potenciální pachatele, rychle reagovat na incidenty a shromažďovat důkazy při vyšetřování trestných činů, se stávají nezbytnou součástí moderního městského života.

Číst dál...

Rok 2024 je plný školních akcích

Moderní školství není jen o pasivním sezení žáků v lavicích. Důkazem toho je množství školních akcí, které od začátku letošního roku na místní základní a mateřské škole.

Číst dál...

SVČ Tempo Polná obohacuje životy mladých

SVČ Tempo v Polné své dveře otevřelo před mnoha lety a od té doby se stalo nedílnou součástí rozvoje dětí a mládeže. Nabízí širokou paletu aktivit, od sportovních přes umělecké až po vzdělávací programy, které jsou navrženy tak, aby podporovaly rozvoj dovedností, tvořivost a týmovou práci.

Číst dál...

REKLAMA