OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Investice do budoucnosti v Polné

Veřejné osvětlení v Polné má dlouhou a zajímavou historii. Když se 3. dubna 1858 poprvé rozsvítily petrolejové pouliční lampy, znamenalo to zásadní krok vpřed v oblasti bezpečnosti a komfortu pro obyvatele města. Dnes, v éře technologických inovací, se Polná opět připravuje na revoluci ve svém osvětlení.

Číst dál...

Oslava tradiční polenské dobroty

Osmý ročník Mrkvancobraní v Polné je více než pouhou soutěží o nejlepší mrkvánek. Je to pocta tradičnímu pečivu, které je s městem spjato od nepaměti, a způsob, jak podpořit místní kulturu a komunitu.

Číst dál...

V Rohozné našli cestu do středověké Číny

Letní sezóna je v plném proudu a s ní také pestrá škála dětských táborů. Mezi ty velmi oblíbené patří tábor střediska volného času TEMPO Polná. Každý rok se vymýšlí témata a ve středisku Tempo Polná se o něm hlasuje už o Vánocích.

Číst dál...

Kaplička v Hrbově má novou fasádu

Také v letošním roce Polenská radnice investuje i do svých místních částí, každý rok zjišťuje jaké mají lidě v místních částech problémy a požadavky. V Hrbově byla v roce 2002 vystavěna novostavba kaple sv. Vavřince. Kaple byla v říjnu roku 2003 osazena novým zvonem a letos dostala novou fasádu.

Číst dál...

REKLAMA