OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Spolu umíme víc: Ambicí nového coworku v Humpolci je spojovat a podporovat podnikatele, firmy, sociální podniky, školy i veřejnost

Sdílené kanceláře, zasedací místnost pro konání porad nebo konferencí, nabídka školení i rozvojových seminářů nebo kavárna s vynikající kávou a posezením pro obchodní partnery nebo kolemjdoucí. To vše v první fázi nabízí nové coworkingové centrum COWORK:S, které bylo v úterý 14. května otevřeno v humpolecké Hradské ulici v místě bývalé prodejny firmy Profil Nábytek. A právě v kavárně našly práci již čtyři ženy, které dosud byly vzhledem ke svému zdravotnímu hendikepu dlouhodobě v evidenci úřadu práce.

Číst dál...

Krádež nafty na Pelhřimovsku

Pelhřimovští policisté pátrají po pachateli, který z areálu firmy v obci Libkova Voda odcizil ze zemědělských strojů naftu. K činu došlo v době od čtvrté hodiny odpoledne pátku 10. května do sedmé hodiny ráno pondělí 13. května. Pachatel poškodil zámek u nádrže zaparkovaného traktoru, ze kterého odčerpal a odcizil kolem sto dvaceti litrů nafty. Dalších osmdesát litrů odcizil u vysokozdvižného vozíku. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na částku kolem osmi tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumentování. Případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají. Za takovou trestnou činnost mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

 

Počátky zvou na Den přírody

Počátky zvou v sobotu 18. května od 9 hodin do Valchovské aleje na Den přírody. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program pro malé i velké - nebude chybět horolezecká stěna, ukázky včelařství a lesnictví nebo práce řezbáře s motorovou pilou.

Číst dál...

Prostějov zazářil v celorepublikovém výzkumu Město pro byznys 2018

Prostějov se výborně podnikatelsky rozvíjí, což mu zajistilo vítězství v celorepublikovém srovnání výsledků výzkumu Město pro byznys. Na finálových stupních vítězů ho následují stříbrný Humpolec a bronzové Brno. Výzkum již jedenáctým rokem hodnotí podnikatelské prostředí a přístup veřejné správy ve všech obcích s rozšířenou působností v České republice.

Číst dál...

Titul sportovec roku 2018 Kraje Vysočina patří taekwondistce Dominice Hronové a automobilovému závodníkovi Martinu Prokopovi

Každoroční vyhlášení výsledků ankety Sportovec Kraje Vysočina letos hostil Pelhřimov. A „doma“ shodou okolností zůstal i jeden z hlavních titulů odborné ankety – sportovkyní roku Kraje Vysočina se stala Dominika Hronová z SK Taekwondo Lacek. Mezi sportovními výkony mužů porota nejvyše hodnotila automobilového závodníka rally Martina Prokopa z Jipocar Racing Team. Celkem bylo v rámci hodnocení sportovních výkonů posuzováno 93 sportovců. Ve veřejné anketě se na internetových stránkách objevilo 75 jmen. 2238 hlasujících zvolilo jako nejoblíbenějších sportovkyni charismatickou Pavlínu Havlenovou, která se věnuje požárnímu sportu, a v kolektivech si veřejnost získaly Mažoretky Telč.

Číst dál...

REKLAMA