OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: V Rynárci shořel stoh, škoda se vyšplhala téměř k milionu korun

pozar_stohu_rynarec_1_V pondělí krátce po šesté hodině večerní přijali hasiči oznámení o požáru stohu v Rynárci na Pelhřimovsku. Na místo okamžitě vyjeli tři hasičské jednotky. Když hasiči přijížděli na místo, viděli, že stoh o velikosti 92x20 metrů je už z větší části v plamenech. Z hořícího stohu se jednotkám podařilo ještě zachránit několik balíků slámy. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ VIDEO PŘÍMO Z MÍSTA POŽÁRU!

Číst dál...

VIDEO: Kapela Bazar oslavila 25 let

03-starybazar_Velkolepý hudební zážitek pro publikum pelhřimovského kulturního domu Máj připravilo Kulturní zařízení města Pelhřimova společně s Josefem Rodem a Vladimírem Ježkem, když uplynulý pátek uspořádali večer věnovaný 25. výročí založení rockové skupiny Bazar. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z PÁTEČNÍHO KONCERTU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Pelhřimovské rekordy ohromily Německo

PODKOVA_v_zubech_Kus pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit se o uplynulém víkendu přestěhovalo do německého města Dachau. Na tradičním festivalu rekordů v názvem Impossibillity Challenger se zde Agentura Dobrý den představila se svou výstavou velkoformátových fotografií z festivalu Pelhřimov - město rekordů a dalších rekordmansky zaměřených akcí.

Číst dál...

Seniorklub oslavil Mezinárodní den seniorů

mezinarodni_den_senioru-01Mezinárodní den seniorů je vyhlášen na 1. října, ovšem Seniorklub Hodiny H jej oslavil již 30. 9. v Centru lidských zdrojů na Hrnčířské 111 v Pelhřimově. A jak se slavilo? Degustací vína s výborným servisem a výkladem, o který se postarala Vinotéka U zlaté rybky z Pelhřimova.

Číst dál...

Řidič vyletěl s autem z dálnice D1 mezi stromy

auto_mezi_stromy_D1_5V úterý krátce před sedmou hodinou ráno přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla na 68. km dálnice D1 ve směru na Prahu. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec.

Číst dál...

V Leskovicích opět hořela obalovna

leskovice_obalovna_pozar_1V pondělí 4. října 2010 ve 12:44 hod byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár v areálu soukromé firmy v obci Leskovice na Pelhřimovsku. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Na španělský projekt Zooming your culture zavítali i zástupci z Vysočiny

zyc5Občanské sdružení Hodina H vyslalo na jeden týden v září skupinu mladých lidí převážně z Vysočiny na mezinárodní výměnu mládeže v rámci programu Mládež v akci. Eliška ze Želiva, Marcela a Veronika z Humpolce, Lenka z Vysokého Mýta a Martin z Karolínky – to byla česká reprezentace na projektu Zooming your culture ve Španělsku.

Číst dál...

REKLAMA