OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Miroslava Časarová zazpívá pod širým nebem v Pelhřimově

Na slavnostní vernisáži „Zase spolu 2020“, do které mohli přispět profesionálové i amatéři svými fotografiemi a výkresy zazpívá ve čtvrtek 30. července 2020 ve 14 hodin na pelhřimovském náměstí operní pěvkyně Miroslava Časarová. Podpoří tak celý tento mezigenerační projekt Family Pointu Pelhřimov, který má zdůraznit hodnotu mezigeneračního setkávání, obzvlášť v uplynulé i této době. 

Číst dál...

Třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově. Po nelehké době přišlo milé shledání a veselé poměření sil ve sportovně společenských disciplínách mezi čtyřmi týmy. Vše proběhlo za dobré nálady a všichni si užili pohodové odpoledne v pelhřimovských sadech.

Číst dál...

Pelhřimov možnost postoupit zpět do 2. ligy nevyužije

Už je to jasné, Pelhřimov bude hrát i příští sezónu krajskou ligu. Od té doby, co vyšlo rozhodnutí Českého hokeje o právo účasti ve 2. lize pro 10 nejlepších týmů jednotlivých krajských soutěží, se začaly objevovat spekulace o tom, zda této nabídky využjite také nejlepší tým Jihočeského přeboru. Spekulace definitivně utnula pondělní tisková konference.

Číst dál...

Bašta padla. Pelhřimovsko hlásí první případ Covid-19

Bílé místo v okolní červené. Tak vypadalo Pelhřimovsko na oficiálních českých mapách nákazy koronaviru ještě do dnešního dne. I to je ale minulostí. Poslední okres bez zachyceného případu nákazy už také hlásí první případ. Přesto jsou ale pelhřimovská čísla anomálií.

Číst dál...

Za krádež ve stavu nouze hrozí muži z Pelhřimovska až osmiletý trest

Více než kdy jindy je právě nyní nutné, aby lidé dodržovali platnou právní úpravu. Pamatuje na to i zákon a jeho případné porušení může mít pro pachatele horší následky. Policisté na Pelhřimovsku řeší případ krádeže v obchodě, kde způsobil pachatel škodu za více než dvacet tisíc korun. Vzhledem k tomu, že čin byl spáchání v době vyhlášení nouzového stavu, hrozí muži až osmiletý pobyt za mřížemi.

Číst dál...

Dealer drog skončil ve vazbě

Výsledkem skvělé operativní činnosti pelhřimovských kriminalistů je dopadení dealera drog, kterého minulý týden zadrželi bezprostředně poté, co několika lidem prodal marihuanu. Více jak jeden kilogram drogy kriminalisté zajistili při domovní prohlídce. Třiatřicetiletý recidivista byl mimo jiné obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu a skončil ve vazbě.

Číst dál...

Silně opilá žena havarovala

Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v neděli 4. srpna kolem půl deváté ráno oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Humpolci.  Sedmapadesátiletá řidička osobního vozidla Peugeot 307 projížděla v Humpolci po silnici II/347 a jela od ulice Kamarytova směrem k ulici Čejovská. Při výjezdu z kruhového objezdu vlivem opilosti nezvládla řízení svého vozidla a vyjela přes zvýšený ostrůvek do protisměrného jízdního pruhu a dále mimo komunikaci na travnatou plochu, kde narazila přední částí vozidla do sloupu veřejného osvětlení.

Číst dál...

REKLAMA