OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Moderní vybavení gynekologické ambulance

Gynekologie a porodnictví je nesmírně intimní obor. Vždyť těhotenství je produktem toho nejintimnějšího, co spojuje ženu a muže. Jedním z nejvýznamnějších aspektů gynekologické ambulance je kvalifikovaný a zkušený tým lékařů a zdravotních sester. Pacientky vyhledávají ambulanci, kde cítí, že jsou v dobrých rukou a dostanou odbornou lékařskou péči.

Číst dál...

Výstava ''OKUPACE 1968'' v okříšské knihovně

Výstava v knihovně Okříšky připomínající smutné výročí zrady a obsazení Československa sovětskými vojáky nabízí hluboký vhled do událostí, které zasáhly duši českého národa. Tyto události, přestože už je tomu dlouho, stále rezonují v srdcích mnoha Čechů a Slováků, a jejich stopy jsou stále patrné. Autor těchto jedinečných snímků, ukázal moc dokumentární fotografie.

Číst dál...

Zájem o fotbal v Okříškách je velký

Fotbal v Okříškách nejenže nabízí obyvatelům možnost sportovního vyžití, ale také funguje jako spojovací článek mezi generacemi a různými skupinami obyvatel. Zájem o tento týmový sport je veliký.

Číst dál...

Lékárna Třebíčské nemocnice připravuje léky z konopí

Léčebné konopí může být užitečné pro řadu onemocnění, nejen pro ty, které jsou obvykle spojovány s chronickou bolestí. Používá se jako podpůrná léčba u závažných chorob, jako je chronická neutišitelná bolest, roztroušená skleróza, nevolnost, při revmatoidní artritidě a dalších onemocněních. Jednou z mála lékáren, které s léčebným konopím pracuje je nemocniční lékárna v třebíčské nemocnici.

Číst dál...

Hrádek v Třebíči se blíží ke svému konci

Poslední etapa revitalizace městského parku Hrádek v Třebíči se blíží k závěru, přináší řadu vylepšení. Tato etapa nepřináší výrazné změny v zeleni, ale zaměřuje se na infrastrukturu a vybavení parku.

Číst dál...

Urgentní příjem Třebíčské nemocnice

Urgentní příjem Nemocnice Třebíč hraje klíčovou roli v poskytování nezbytné péče pacientům s akutními zdravotními problémy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je dobré vědět, že je tato služba dostupná pro ty, kteří ji opravdu potřebují, a to kdykoliv během dne či noci.

Číst dál...

Chytré semafory v Třebíči jsou v provozu

Práce na semaforech, které řidičům ztěžovaly průjezd Třebíčí, je u konce. Modernizace signalizace zahrnuje sedm stávajících křižovatek a přidává semafory na dvě nové lokality. Tato investice by měla výrazně zlepšit dopravní situaci ve městě.

Číst dál...

REKLAMA