OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Při nakupování přes internet buďte obezřetní!

Žďárští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality prověřují dva případy majetkové trestné činnosti spadající do kategorie počítačové kriminality, kdy se pachatelé dopustili podvodu prostřednictvím internetu. Tito pachatelé na různých internetových inzertních portálech nabízejí k prodeji zemědělskou techniku za velmi výhodné ceny. Ve skutečnosti jen vyčkají, zda jim nějaký zájemce předem pošle na bankovní účet peníze a rázem komunikaci přeruší.

Číst dál...

Mladý fotbalista se na Juventusu potká s Pavlem Nedvědem

Patnáctiletému Adamu Homolkovi z Vysočiny se zanedlouho splní sen. Díky vítězství v celostátním kole anglické olympiády, jež se v loňském školním roce konala v rámci regionálních fotbalových akademiích (RFA), se na začátku března se svými vrstevníky vypraví do Itálie na zápas la Vecchia Signora, tedy Staré dámy, týmu Juventusu Turín. Ten na svém trávníku v rámci italské Série A 8. března přivítá soupeře z Udinese.

Číst dál...

Stavba dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě jde do finále

Už jen necelý měsíc se bude ozývat z nového dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě hluk stavby. Společnost PKS maximálně zintenzivnila dokončovací práce a je připravena na začátku nového roku odevzdat hotovou stavbu svému účelu, přesně jak stanovuje smlouva. „Při zatím posledním kontrolním dni jsme na místě zastihli více než šedesát dělníků různých profesí. V každém pokoji, na každé chodbě se intenzivně pracuje. Aktuálně finišuje pokládání podlahových krytin, zasazování parapetů, téměř kompletní jsou v celém objektu obklady,“ popisuje stavební ruch v novém pavilonu náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast majetku Martin Kukla.

Číst dál...

ZUŠ zve na Tanečnice jeřabinám

Ve čtvrtek 20.9.2018  taneční soubor Gen při ZUŠ F. Drdly ve Žďáře nad Sázavou a Město Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Domem kultury nabízí divákům taneční představení v rámci kulturního festivalu „SLAVNOSTI JEŘABIN“ s názvem „GEN JEŘABINÁM“.

Číst dál...

Oční ani ORL oddělení v Novém Městě na Moravě pohotovost nenabízí

Zánět spojivek, bolest ucha po návratu z dovolené, to jsou potíže, se kterými si lékaři na urgentním příjmu v Nemocnici v Novém Městě na Moravě poradí, ale cizí těleso v oku, úraz oka, kdy pacient potřebuje změřit nitrooční tlak, ošetřit nemohou. Pohotovost neslouží lékaři ORL a ani oční specialisté.

Číst dál...

REKLAMA