Staňte se součástí celosvětové klimatické akce Hodina Země 2011

hodina_zemeKaždoroční celosvětová událost Hodina Země, kterou pořádá největší světová ochranářská organizace – WWF, se blíží. Už tuto sobotu 26. března se k ní můžete připojit i vy! Ať už jste člověk, firma, vesnice nebo město, zhasněte 26. března 2011 od 20.30 do 21.30 světlo. Může jít o symbolické vypnutí veřejného osvětlení, zhasnutí dominant, osvětlení budovy firmy či o „černou hodinku“ doma.

Číst dál...

VIDEO: Exkluzivním hostem Ranní show Hitrádia Vysočina byla Martina Sáblíková

sablikova_radio_vysocina_ikonaDo čtvrteční ranní show Hitrádia Vysočina zavítala tentokrát zlatá krasobruslařka Martina Sáblíková, s kterou si moderátoři Ondra a Eman povídali nejen o jejích fenomenálních sportovních úspěších, ale třeba i o tom, jak si užívá volno před tréninkovou sezonou. Naše kamera byla opět samozřejmě u toho. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOZÁZNAM RANNÍ SHOW HITRÁDIA VYSOČINA S MARTINOU SÁBLÍKOVOU!

Číst dál...

Nadace Olgy Havlové startuje soutěž „CO DOKAŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“

odskaceme_si_to_za_vasSoutěž o nejlepší video s tématikou „CO DOKÁŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“ v těchto dnech odstartoval Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Probíhá na webových stránkách kampaně „Odskáčeme si to za vás“ a navazuje na záměr dvou mladých dobrovolníků odskákat Hervis ½ Maraton Praha po jedné noze. Účastníky soutěže čekají velmi atraktivní ceny - skákací boty WORKER Jump, jízda v závodním voze či tandemový let na paraglidingovém křídle.

Číst dál...

Svět slaví 100. Mezinárodní den žen

ruze_srdceZkratka MDŽ většině lidí připomene pompézní socialistické oslavy „svátku všech žen“, k nimž nezbytně patřily karafiáty. Mezinárodní den žen připadající na 8. března se však v mnoha zemích světa slaví i po pádu komunistických režimů, a to již 100 let.

Číst dál...

VIDEO: Zumba je hit! Přijďte si jí vyzkoušet i vy

zumbaNejvětším hitem poslední doby je nyní už světově známé cvičení ZUMBA. Zumba je kombinací tanečních latinskoamerických prvků s prvky z aerobního cvičení. Tancuje se na energickou latinskoamerickou hudbu. Cílem ZUMBY je ukázat lidem, že cvičit lze s radostí, zábavou a bez stresu. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU ZE ZUMBY V PELHŘIMOVĚ POD TAKTOVKOU MARTINY KUBÁLKOVÉ!

Číst dál...

REKLAMA