OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na pouť do Přibyslavy

Přibyslavská pouť je tradičně pořádána poslední víkend v červnu, letos tomu nebude jinak. Pouť se uskuteční tak jako vždy na hlavním Bechyňově náměstí.

Číst dál...

Česká Jablonná přivítá rodáky

V České Jablonné, obci ležící nedaleko Přibyslavy, budou oslavovat. Vedení obce totiž po 15 letech uspořádá setkání rodáků, které se uskuteční v sobotu 1.července.

Číst dál...

Přibyslavská škola podporuje moderní vzdělání

Přibyslavská základní škola se řadí mezi moderní školy v Čechách. Cílem vedení je budování školy jako učící se organizace, která je schopna reflektovat nové trendy ve vzdělání, zachovat postupy a strategie, které se dlouhodobě jeví jako efektivní.

Číst dál...

Pohádkové dopoledne v parku Budoucnost

U příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádalo Mateřské centrum Zvoneček při oblastní charitě Havlíčkův Brod tradiční pohádkovou cestu. Za krásného slunečného počasí čekalo na děti mnoho pohádkových bytostí.

Číst dál...

V Poříčí bude nový multifunkční areál

Poříčí je malá vesnice a žije v ní přibližně 90 obyvatel. Je místní částí Přibyslavy a žije svým kulturním a společenským životem. Nevýhodou malé obce bylo, že má tři nevyhovující objekty, které nejsou ve vyhovujícím stavu a bylo potřeba přistoupit k řešení celé situace.

Číst dál...

REKLAMA