OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hasičské muzeum v Přibyslavi má mnohaletou tradici

Z historického přibyslavského zámku, jenž má kořeny až v 16. století, se stal důstojný domov hasičského muzea. Rekonstrukce trvala mnoho let, ale výsledek stojí za to. Návštěvníci se mohou ponořit do hluboké historie požární ochrany a poslání hasičů v naší zemi.

Číst dál...

Dobrovolnictví v havlíčkobrodské charitě

Dobrovolnictví v České republice má silné kořeny, které se datují zpět do historie země. Největší dobročinná organizace v ČR Charita nabízí možnost pomoci. Každá hodina, kterou dobrovolníci věnují těm, kteří to potřebují, má nesmírný význam. Dobrovolníkem se může stát téměř kdokoli.

Číst dál...

Táborníkům vaří bistro Čistá duše

Letošní jídelníček příměstského tábora Střediska volnočasových aktivit AZ centrum Havlíčkův Brod má na starost bistro Čistá duše Havlíčkův Brod. Jejich zkušenosti s dovážením obědů i svačin jsou prověřené a proto se na ně obrací stále více zákazníků.

Číst dál...

Na pouť do Přibyslavy

Přibyslavská pouť je tradičně pořádána poslední víkend v červnu, letos tomu nebude jinak. Pouť se uskuteční tak jako vždy na hlavním Bechyňově náměstí.

Číst dál...

Česká Jablonná přivítá rodáky

V České Jablonné, obci ležící nedaleko Přibyslavy, budou oslavovat. Vedení obce totiž po 15 letech uspořádá setkání rodáků, které se uskuteční v sobotu 1.července.

Číst dál...

REKLAMA