OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přibyslav v digitálním kabátě

Město Přibyslav se chystá na velkou digitální proměnu. V rámci modernizace svých služeb pro občany a návštěvníky připravuje spuštění zcela nových webových stránek

Číst dál...

Dobrovolnictví v Havlíčkově Brodě

Dobrovolnictví v České republice je zakotvené v hlubokých tradicích, které sahají daleko do minulosti země. V centru této činnosti stojí mnohé organizace, přičemž jednou z nejvýznamnějších je Charita Česká republika. Tato organizace je nejvýznamnější hráč v oblasti dobrovolnictví a nabízí širokou škálu možností, jak se zapojit a pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují.

Číst dál...

Farnost jako světlo kultury v srdci města

Farnost v Přibyslavi je nejen duchovní centrum pro místní obyvatelstvo, ale v průběhu let se stala i významným centrem kultury a společenského života. Díky své široké nabídce kulturních a společenských akcí se farnost stala místem setkávání, vzájemné podpory a inspirace pro obyvatele Přibyslavi i okolních obcí.

Číst dál...

Přibyslavský loužecký v australském nebi

Pavel Loužecký, člen Aeroklubu Přibyslav, zaznamenal na mistrovství světa v plachtění v Austrálii výjimečný úspěch, obsadil desáté místo v kategorii standart. Jeho úspěch je o to cennější, že se utkal s nejsilnější možnou konkurencí z celého světa.

Číst dál...

Skládka v Ronově se po rekultivaci zazelená

Skládka v Ronově nad Sázavou je komplexní zařízení sloužící k likvidaci a zpracování odpadů. Slouží k ukládání povolených odpadů kategorie ostatní. Jsou to odpady dále již nevyužitelné materiálově, surovinově, i biologicky rozložitelný odpad. V blízké době projde skládka rekultivací.

Číst dál...

Skládka v Ronově se po rekultivaci zazelená

Skládka v Ronově nad Sázavou je komplexní zařízení sloužící k likvidaci a zpracování odpadů. Slouží k ukládání povolených odpadů kategorie ostatní. Jsou to odpady dále již nevyužitelné materiálově, surovinově, i biologicky rozložitelný odpad. V blízké době projde skládka rekultivací.

Číst dál...

REKLAMA