OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 6. 6. 2019

Policie vyšetřuje vraždu ve Žďáru nad Sázavou,  novým mluvčím Jihlavy je Jaroslav Šnajdr a tři studentky z Vysočiny budou rok studovat ve Francii. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 5. 6. 2019

Školka Na Dolech s celodenním provozem se otevře v září, na pelhřimovský festival rekordů dorazí handicapovaný vytrvalec a v pátek se uskuteční Muzejní noc. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 6. 2019

Starý Brněnský most v Jihlavě se dočká opravy, koupaliště se připravují na novou sezonu a Letní škola seniorů proběhne už pošesté. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 3. 6. 2019

Začátek týdne přinese letní teploty a jasnou oblohu, vesnicí Kraje Vysočina roku 2019 je Sobíňov na Havlíčkobrodsku a do Otazníků přijde Dušan Majer, odborník na kosmonautiku. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Starostové se obávají znečištění pitné vody

Starostové obcí v lokalitě Čertův Hrádek, která je jednou ze zvažovaných lokalit pro hlubinné úložiště jaderného odpadu, požadují vyloučení jejich lokality ze seznamu. Obávají se především znečištění pitné vody.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 31. 5. 2019

Víkend přinese slunečné počasí, Šmarda je novým kandidátem na ministra kultury a parkán Brány Matky Boží v Jihlavě se otevře veřejnosti. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 30. 5. 2019

Ministerstvo chce změnit vyhlášku o lovu zvěře, Chotěboř navázala partnerství s ukrajinským městem Tjačiv a Slepičí tour vyvrcholí v Pelhřimově. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 29. 5. 2019

Lidé opět protestovali proti Babišovi, policie má nová auta na kontrolu kamionů a Koukalová ukončila sportovní kariéru. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA