OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 09. 01. 2019

Jihlava se zapojí do adopce svatovítských varhan a Vysočina hledá nejlepší sportovce roku 2018, to jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovce uplynulého roku

Počínaje dnešním dnem odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018. Sportovní kluby, svazy a organizace mohou nominovat své favority v odborné části ankety od dnešního dne až do konce ledna 2019. „Poté od 6. února bude moci své hlasy pro nej sportovce nebo kolektivy zasílat také veřejnost. Stejně jako v předchozích ročnících se bude hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře,“ upřesňuje krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Pavel Antonín

Pavel Antonín, primář gynekologického oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod, byl na biatlonu také. Jak se na biatlon připravoval a jak se projel po závodní dráze se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Zbyněk Čech

Kraj Vysočina je dlouhodobým partnerem Světového poháru biatlonu v Novém Městě na Moravě. O doprovodném programu připraveném pro návštěvníky mluvil Zbyněk Čech, vedoucí oddělení vnějších vztahů Kraje Vysočina.

Číst dál...

Mezinárodní školení o "leadershipu" ve Španělsku s Hodinou H

Hodina H vyslala zástupce pracovníků mládeže z Kraje Vysočina na mezinárodní školení „Awareness! Mindful leadership“ neboli „Povědomí! Vědomé vedení“. Projekt se konal v rámci vzdělávacího programu Erasmus+ ve městě Alicante, kde ho pořádala španělská organizace Usit. Projekt byl zaměřen na rozvoj kompetencí spojených s vedením lidí, vědomým vedením mládeže s cílem rozvíjet u nich konkrétní vědomosti a schopnosti.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 19. 12. 2018

Dalešická přehrada slaví 40 let, Vysočina jedná o partnerství s Itálií a studio i-Vysočina bude na biatlonu. Sledujte středeční zprávy.

Číst dál...

REKLAMA