OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Kraji Vysočina se loni pátralo po 875 osobách

V současné době pátrají policisté v Kraji Vysočina po 175 osobách. Z tohoto počtu je v osmnácti případech osoba pohřešována, devatenáct osob má být dodáno do výkonu trestu odnětí svobody a v případě 23 osob jde o děti se soudně nařízenou ústavní výchovou. Ve třiceti případech policisté pátrají po pobytu osoby. Zbývající lidé jsou hledáni na základě soudně vydaných příkazů k zatčení nebo souhlasů se zadržením osoby podezřelé, vydaných státním zástupcem.

Číst dál...

Krajská záchytka pokračuje bez změny provozovatele

Protialkoholní záchytnou službu budou i nadále pro Kraj Vysočina smluvně zajišťovat Služby města Jihlavy. Kraj Vysočina tomuto dosavadnímu provozovateli počínaje únorem 2018 navýší sjednanou odměnu o zákonem povolených 10 %, tedy o 40 tisíc měsíčně.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 1. 2018

Respirační onemocnění se opět rozmáhají a první nemocnice v kraji proto zakázala návštěvy. Dále v dnešních zprávách prozradíme, kde nacházejí azyl opuštění psi.

Číst dál...

Vysočina má další dvě bronzové a stříbrnou medaili

Velice úspěšně vypadá pro Kraj Vysočina druhý den Her VIII. zimní olympiády dětí a mládeže v Pardubickém kraji. Během dopoledne se podařilo naší reprezentaci rozšířit sbírku cenných kovů o dvě bronzové a stříbrnou medaili. Dařilo se v běhu na lyžích a snowboardingu. Ještě v poledne byl Kraj Vysočina v celkovém pořadí na šestém místě s 26 bodovanými sportovními úspěchy.

Číst dál...

REKLAMA