ROZHOVOR: Kapela MIG 21 zahájila podzimní turné

mig21 ikonaMIGEM K LIDEM je letošní název pro tradiční podzimní klubové turné skupiny MIG 21, které začlo koncertem 12. října v Mariánských Lázních a skončí ještě více tradičním dvojkoncertem v pražském Lucerna Music Baru (28. a 29. listopadu). Během více než měsíce a půl zavítá pětice muzikantů do patnácti měst v České a Slovenské republice. ROZHOVOR S FRONTMANEM KAPELY JIŘÍM MACHÁČKEM NAJDETE UVNITŘ ČLÁNKU.

Číst dál...

Festival Lávka River Stage startuje už toto úterý

river stage ikonaPoznejte příběh naší nejznámější řeky ve zcela unikátním pojetí! Už toto úterý 31.července vypukne přímo u Karlova mostu festival Lávka River Stage. Bude se konat každé úterý, čtvrtek a neděli na vltavské laguně u klubu Lávka. Můžete se těšit na originální spojení baletu, opery, akrobacie, živých hudebníků, videomappingu a interaktivních projekcí v kulisách historické Prahy!

Číst dál...

Kapela Dirty Blondes vydává debutové CD "Don´t be a Pussy"

dirty blondes ikonaPražská dirty-rock´n´rollová kapela Dirty Blondes po EP z roku 2010 vydává svou debutovou desku s kontroverzním názvem "Don´t be a Pussy“. Skupina na ní pracovala 8 měsíců a tato prvotina odráží tvorbu kapely za její dvouletou existenci. Nahrávání probíhalo střídavě ve studiích Svárov, Mysterio a Italská. O mix a mastering se postaral Tomáš Koula. 

Číst dál...

Anna K. vyráží na turné k albu Relativní čas

anna k_2Anna K. vydala po pěti letech dlouho očekávané úspěšné album "Relativní čas", ke kterému vyrazí v polovině dubna na první část turné. V rámci jarní části čeká zpěvačku devět koncertů, druhou část turné odehraje Anna K. se svou kapelou ještě na podzim tohoto roku.  Fanoušci se mohou těšit na ty největší hity Anny K., na novinky z alba Relativní čas, na skvělou kapelu i scénu.

Číst dál...

Skupina High Five si v novém klipu nastavuje zrcadlo

high five_ikonaTéměř po roce od posledního klipu Wake Up zveřejňuje kapela High Five video ke skladbě Take a Mirror. Tato na High Five nezvykle taneční skladba pochází z debutového EP Dear Anna, které kapela vydala první prosincový den loňského roku.

Číst dál...

Galerie hlavního města Prahy chystá v roce 2012 šest velkých výstav

narodni galerie_ikonaGalerie hlavního města Prahy se v roce 2012 bude soustředit na šest velkých výstav českého i zahraničního umění, připravených do prostor Městské knihovny a do gotického Domu U Kamenného zvonu. Galerie představí například umění v surovém stavu (art brut) nebo poprvé nahlédne do světa street artu.

Číst dál...

REKLAMA