FOTO: Fotoateliér Vandy Hybnerové a Saši Rašilova je po roce opět v Telči

fotoatelierV loňském roce ožila na začátku července oranžérie telčského zámeckém parku divadelním fotoateliérem Vandy Hybnerové. Originální fotoateliér návštěvníky zavedl do dob dávno i nedávno minulých, kde je magickým světem dávných příběhů, fantazie a iluzí provázeli známí herci Vanda Hybnerová a Saša Rašilov se svými přáteli. V letošním roce divadelní fotoateliér najdete v parku pod zámeckou terasou, kde bude do neděle 17.7. 2011 denně od 9 do 21 hodin připraven splnit vaše sny.

Číst dál...

Zemřel houslový virtuos Josef Suk

suk_josef_houslistaVe věku 81 let zemřel v noci na čtvrtek pravnuk skladatele Antonína Dvořáka, houslový virtuos Josef Suk mladší, agentuře Mediafax to potvrdila Ludmila Vybíralová, ředitelka Sukova komorního orchestru. Vnuk skladatele Josefa Suka patřil mezi českou houslovou elitu.

Číst dál...

VIDEO: Prague City Festival ovládla kapela 30 Seconds To Mars

30-secondsPrvní ročník Prague City Festivalu, který se konal ve čtvrtek na pražském Výstavišti, dopadl pro pořadatele úspěšně. Navštívilo ho na deset tisíc diváků, technika fungovala a sázka na zlatý hřeb večera – 30 Seconds To Mars – se vyplatila, kapela nadchla přítomné publikum.

Číst dál...

REKLAMA