BÁRA BASIKOVÁ si zazpívá se slavnými ALEXANDROVCI

alexandrovci-press ikonaPopulární česká zpěvačka Bára Basiková byla ohlášena jako exkluzivní host největšího turné Alexandrovců v České a Slovenské republice. Vystoupí s nimi na celkem 24 velkých koncertech na zimních stadionech. Diváci se kromě ní mohou těšit na celý soubor, který opět do ČR přiveze nejlepší ruské pěvecké sólisty, vynikající hudebníky i špičkové tanečníky, kteří dohromady tvoří unikátní celek, kterému se nevyrovná žádný jiný soubor na světě.

Číst dál...

Pražskou Incheba arénu ovládnou Smashing Pumpkins

smashing pumpkins_ikonaLegendární chicagská formace Smashing Pumpkins vystoupí v pátek večer v pražské Incheba aréně. V Praze kapela pravděpodobně představí i skladby ze svého zbrusu nového alba Oceania, sdělila to agentuře Mediafax za pořadatele Dominika Janigová.

Číst dál...

Kapela Nightwork odehraje v Praze dva vánoční koncerty

nightwork ikonaSkupina Nightwork, která se aktuálně pyšní třemi cenami hudební televize Óčko za nejlepší kapelu, zpěváka a videoklip, chystá pro své fanoušky dva vánoční koncerty. Uskuteční se 7. a 8. prosince v pražském SaSaZu, sdělil v pondělí agentuře Mediafax manažer skupiny Filip Šmíd.

Číst dál...

DJ David Guetta se po roce vrátí do České republiky

david guetta_ikonaJeden z nejžádanějších DJů světa David Guetta se po roce vrátí do České republiky. Na jeho show se mohou fanoušci těšit 16. prosince v brněnském Pavilonu P, agentuře Mediafax to v pátek sdělil Petr Tajčman z pořádající společnosti.

Číst dál...

V klubu Rock Café se uskuteční koncert DOBRO 4 YOU

dobro4you ikonaRok 2011 je evropským rokem dobrovolnictví. Pražská neziskovka Lata pořádá pro současné i budoucí dobrovolníky koncert DOBRO 4 YOU.  V pátek 4.11. v legendárním rockovém klubu Rock Café, v Praze 1, Národní 20, budou od 20 hodin hrát na podporu dobrovolnictví kapely MADFINGER, A-BANQUET, ORIGAMI.

Číst dál...

REKLAMA