VIDEO: Pokochejte se procházkou ve vesmíru z GoPro kamery

Úžasné desetiminutové video vás zavede do otevřeného vesmíru, jako kdybyste se v něm procházeli sami. Nahrávku, kterou pořídil americký astronaut Terry Virts při vesmírné procházce na Mezinárodní vesmírné stanici 25. února, 2015 kamerou připevněnou na svém skafandru, si na internetu prohlédly již tisíce lidí. PODÍVEJTE SE ZBLÍZKA DO OTEVŘENÉHO VESMÍRU!

Číst dál...

V Řecku jachtaře trochu překvapí nutná byrokracie

Jachta, moře, dobrodružství, vlny, přes které chvílemi ani není vidět horizont – láká vás taková představa, ale zatím jste nic podobného neměli možnost zakusit? Pak vám tento článek třeba poradí, kde takový zážitek hledat.

Číst dál...

Tyrhénské moře prověřilo plachetnici Tomáše Kůdely

V první půli října vystavil jihlavský mořeplavec, Tomáš Kůdela, svoji plachetnici zatěžkávací zkoušce. Z italského pobřeží se vydal na ostrov Elba a dále kolem Korsiky. Jak říká, podzimní tyrhénské moře je trochu „jiná káva“, než letní rekreační plavby.

Číst dál...

Marie Miličková: Ten nejlepší pečující je ten blízký, starající se o nemocného

m micikova hospic pecePaní Miličková, již pět let jste vedoucí Domácí hospicové péče. Co všechno si může veřejnost představit pod tímto pojmem?
Posláním naší služby Domácí hospicová péče je pomoci lidem všech věkových kategorií, kteří bojují s těžkým nevyléčitelným onemocněním a umírajícím prožít poslední období svého života v prostředí, kde to znají, kde je jim dobře, kde jsou rádi. Je to prostředí jejich domova.

Číst dál...

Dejte si rande na Bobové dráze

rande bobova draha ikonaNevíte kam vzít na rande svou polovičku? Vyrazte na Bobovou dráhu v Praze. Každá zamilovaná dvojice, která 31. května přijde ruku v ruce a u pokladny se políbí, zaplatí místo dvou lístků pouze jeden. Bobová dráha je ideálním místem na romantický výlet, pokud si chcete užít pohyb na čerstvém vzduchu, ale příliš se nezapotit. V rámci zachování bezpečné jízdy se navíc můžete beztrestně přitulit. Pokud budete chtít, pojede vám to ve dvou také daleko rychleji.  Ačkoliv je dráha nedaleko centra, nachází se uprostřed zeleně s výhledem na panorama Prahy a vinici Máchalku. 

Číst dál...

Česká Miss 2010 Jitka Válková poprvé odkryla svá dokonalá ňadra

Jitka Valkova 3Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, zpěvačka a také moderátorka, tak by se dala jednou větou charakterizovat Česká Miss 2010 Jitka Válková. Smyslná modelka se nyní poprvé odhodlala odložit podprsenku a postavit se jak ji pán bůh stvořil před objektiv předního českého fotografa Jana Tůmy. 

Číst dál...

REKLAMA