VIDEO: Aktuální zprávy 18. 9. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes vás pozveme na víkendový sraz Škodovek a Pístovské mokřady a prozradíme, jak se bude nově posuzovat hluk na kulturních akcích.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 9. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes například informujeme o úmyslu vedení jihlavské radnice podat ústavní stížnost v souvislosti s rozhodnutím Nejvyššího správního soudu ve věci referenda o odpadech.

Číst dál...

Řidič se řítil po dálnici rychlostí 189 kilometrů v hodině

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově dohlíželi v neděli 2. srpna v rámci běžného výkonu služby na bezpečnost a plynulost silničního provozu na dálnici D1. V odpoledních hodinách, krátce po půl druhé, policisté zaregistrovali rychle jedoucí vozidlo tovární značky Bentley se slovenskou registrační značkou- Toto vozidlo v úseku 149. kilometru směrem na Prahu projíždělo rychlostí 189 kilometrů v hodině.

Číst dál...

VIDEO: Podívejte se, jak hejtman vítal prvního občánka roku 2015

Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek v pátek dopoledne navštívil prvního občánka roku 2015 Kraje Vysočina. Letošní „prvenství“ patří malé Karolíně ze Žďáru nad Sázavou. Na svět přišla na Nový rok v 0:44 hodin v havlíčkobrodské nemocnici. Kraj Vysočina věnoval mamince finanční dar ve výši deset tisíc korun a malé slečně šperk v podobě znamení zvěrokruhu.

Číst dál...

NÁMRAZA: U Radňovic narazil do spadlého stromu vlak

Statistika výjezdů hasičů se od 9. hodiny ranní do pravého poledne rozrostla o dalších pět desítek událostí. Od rána si hasiči na Vysočině na své konto připsali již 165 technických zásahů, od pondělního rána je to necelá pětistovka výjezdů, a pokud započítáme i ty nedělní, pak se dostáváme na jen těžko uvěřitelných 537 technických pomocí v souvislosti s počasím.

Číst dál...

Uzavírka dálnice D1 se obešla bez problémů

V neděli od časného rána se řidiči jedoucí v obou směrech po dálnici D1 v úseku Kraje Vysočina zdrželi, neboť policisté dálnici museli opakovaně uzavírat. Na základě rozhodnutí odboru pozemních komunikací Ministerstva dopravy České republiky ze dne 9. července byla povolena úplná uzavírka dálnice D1, a to za účelem provádění montáže nosníků mostního objektu SO 221 na 107,28 kilometru.

Číst dál...

REKLAMA