Řidič se řítil po dálnici rychlostí 189 kilometrů v hodině

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově dohlíželi v neděli 2. srpna v rámci běžného výkonu služby na bezpečnost a plynulost silničního provozu na dálnici D1. V odpoledních hodinách, krátce po půl druhé, policisté zaregistrovali rychle jedoucí vozidlo tovární značky Bentley se slovenskou registrační značkou- Toto vozidlo v úseku 149. kilometru směrem na Prahu projíždělo rychlostí 189 kilometrů v hodině.

Číst dál...

VIDEO: Podívejte se, jak hejtman vítal prvního občánka roku 2015

Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek v pátek dopoledne navštívil prvního občánka roku 2015 Kraje Vysočina. Letošní „prvenství“ patří malé Karolíně ze Žďáru nad Sázavou. Na svět přišla na Nový rok v 0:44 hodin v havlíčkobrodské nemocnici. Kraj Vysočina věnoval mamince finanční dar ve výši deset tisíc korun a malé slečně šperk v podobě znamení zvěrokruhu.

Číst dál...

NÁMRAZA: U Radňovic narazil do spadlého stromu vlak

Statistika výjezdů hasičů se od 9. hodiny ranní do pravého poledne rozrostla o dalších pět desítek událostí. Od rána si hasiči na Vysočině na své konto připsali již 165 technických zásahů, od pondělního rána je to necelá pětistovka výjezdů, a pokud započítáme i ty nedělní, pak se dostáváme na jen těžko uvěřitelných 537 technických pomocí v souvislosti s počasím.

Číst dál...

Uzavírka dálnice D1 se obešla bez problémů

V neděli od časného rána se řidiči jedoucí v obou směrech po dálnici D1 v úseku Kraje Vysočina zdrželi, neboť policisté dálnici museli opakovaně uzavírat. Na základě rozhodnutí odboru pozemních komunikací Ministerstva dopravy České republiky ze dne 9. července byla povolena úplná uzavírka dálnice D1, a to za účelem provádění montáže nosníků mostního objektu SO 221 na 107,28 kilometru.

Číst dál...

Titul Stavba roku Kraje Vysočina pro rok 2013 byl udělen

stavba vysociny logoTitulem Stavba roku Kraje Vysočina 2013 byla oceněna rekonstrukce Základní umělecké školy Jihlava a tři novostavby - Čistírna odpadních vod Dolní Cerekev - Kostelec u Jihlavy, Domov důchodců ve Ždírci a Administrativní budova Moravských kováren v Jihlavě.

Číst dál...

REKLAMA